درباره آروین رایان ارتباط

شرکت آروين رايان ارتباط در سال 1386 شمسی با هدف تولید نرم افزار در حوزه پزشکی و سیستم های جامع و هوشمند مدیریت مراکز پزشکی و امنیت اطلاعات تأسیس گردید. شرکت آروين رايان ارتباط به عنوان توليد کننده محصولات نرم افزارهای پزشکی و امنيتی در ايران با افزايش ارزش افزوده و همچنين ارائه آموزش تخصصی کليه محصولات خود ، تلاش کرده است تا از طريق همکاران خود در داخل کشور محصولات را با ارئه خدمات حرفه ای در اختيار سازمان ها و شرکت ها و مراکز پزشکی قرار دهد. طراحی و توليد محصولات نرم افزاری در زمينه پزشکی و امنيت با بررسی تيم فنی اين مجموعه و همچنين با صرف زمان بسياری در واحد تحقيق و توسعه اين گروه انجام پذيرفته است. اين شرکت تا کنون فعاليتهای خود را از طريق دفتر مرکزی در تهران و قزوين و از طريق همکاران تجاری خود در داخل کشور انجام می داده است. اين مجموعه با بهره گيری از نيروهای متخصص فنی ، توانسته است سهم بزرگی از بازار را در حوزه توليد و توزيع محصول و آموزش به خود اختصاص دهد و همچنين بيشترين سرمايه گذاری را در پرورش نيروهای فنی و بخش تحقيق و توسعه انجام داده است. در حال حاضر شرکت آروين رايان ارتباط فعاليتهای خود را در بيش از 20 استان در ايران توسعه داده و اکنون به عنوان يکی از مطرح ترين شرکتهای امنيتی و نرم افزاری در ايران به شمار می آيد.

آروين رايان ارتباط ، پشتيبانی فنی منحصر بفردی به نمايندگان و مشتريان خود ارائه می کند. کارشناسان فنی ما از طريق پشتيبانی آنلاين ، ریموت (از راه دور)، حضوری و يا پشتيبانی تلفنی در صدد بالابردن تجارب و برطرف کردن مشکلات مشتريان می باشند. تيم ما با توانائی بالا، اطلاعات گسترده و با داشتن گواهينامه های دوره های تخصصی امنيت آماده ارائه پشتيبانی هستند . اين امر باعث شده تا مشتريان ما از تکنولوژی و محصولات ما بهترين استفاده را ببرند. آروين رايان ارتباط ، آموزش های مختلف را بصورت دوره ای و منظم برای نماينده ها و مشتريان خود ارائه می کند. با سر لوحه قرار دادن راهنمائی‏ ها و نظرات مشتريان خود توانسته ‏ايم با افتخار بعنوان يکی از شرکت‏ های موثر در عرصه فناوری اطلاعات در ايران و منطقه خاورميانه ايفای نقش کنيم . اصلی‏ ترين هدف ما بر آورده کردن نيازهای مشتريان با بالاترين استاندارد‏‏های جهانی در کيفيت و پائين‏ ترين قيمت تمام شده می‏باشد. مديران و پرسنل آروين رايان ارتباط خود را در برابر يکايک مشتريان مسئول و موظف به ارائه بهترين و با کيفيت‏ ترين خدمات به آنان می‏دانند.

شـرکت سهامی خاص آرويـن رايـان ارتـبـاط به شماره ثبت 9590 چندين سال در گــروه شرکتهای آروين در زمينه فناوری اطلاعات و ارتباطات تجربه کسب نموده است و با توجه به گسترش فعاليتهای خـود شـرکتی با اين نام تأسيس نمود تا بتواند بصـورت تـخـصصی تر و فـوق حـرفه ای در صنعت انفورماتيک و نرم افزار پيشتاز باشد. آروین رایان ارتباط از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مراکز پزشکی (مطب ها، کلینیک ها ، بیمارستان ها و مراکز پزشکی دولتی و خصوصی) برای طبقه بندی و مدیریت اطلاعات بیماران، آغاز کرد. از ابتدا، تلاش ما بر این بود که برنامه های کاربردی فناوری اطلاعات در حوزه سلامت و به ویژه بیمارستان ها را ارتقاء بخشیم. این چشم انداز ما را به سمت طراحی و اجرای سیستم جامع و هوشمند مدیریت مراکز پزشکی آروین کلینیک سوق داد. ما در شرکت آروین رایان ارتباط همواره بر آن بوده ایم تا به روزترین و معتبرترین فناوری ها و استانداردهای سلامت را برای ارتقاء نرم افزار آروین کلینیک و فراهم نمودن راه حل های مناسب و شایستۀ مراکز بالینی متعدد که از محصولات ما استفاده می کنند، به کار گیریم. تیم های طراحی و توسعه نرم افزار آروین کلینیک همواره از مشاورۀ کارشناسان حرفه ای و متخصص در زمینه مدیریت امور بیمارستانی و پزشکان متخصص و فوق تخصص در کلیه رشته های پزشکی، بهره می برند.

وقتی با هم کار می کنيم قويترين هستيم. ما بعنوان يک تيم بهترين استفاده را از توانايی های شخصيمان می کنيم در حاليکه از يکديگر نيز می آموزيم . از طريق کار گروهی ما بهترين خدمات را به مشتريانمان ارائه می دهيم . ما به همکارانمان و ارزشهايشان ايمان داريم . آروين رايان ارتباط يک خانواده گسترده متشکل از افراد با ذهن خلاق است که کار در اين مجموعه برايشان شور و شوق ، حرفه و تفريح است. آروین رایان ارتباط آمادگی هرگونه همکاری مشترک در حوزه فعالیت خود در سطح کشور و خاورمیانه را دارد، از تمامی سازمانها، شرکتها و متخصصین دعوت به همکاری می نماید. در صورت تمایل، از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی همکاری مشترک خواهیم بود.

Cooperation@ArvinRE.com
22379850 21 98+
ArvinRayanErtebat

ما مـی خواهيم مشـتريان ما به کـار ما علاقمند باشـند و از اينکه بـا ما کـار مـی کـنند لذت ببرند. ما می خواهيم مشتريان ما بزرگترين حاميان ما باشند. مـا مـي خواهيم معياری باشـــيم بــرای قضاوت کردن . کار تفريح ماست. ما از کار با کساني که با ما کار می کنند، مشتريانمان و چالشهای ايجاد شده لذت می بريم. خدمات ما معرف خودش است. ما به کاري که انجام می دهيم کاملا افتخار می کنيم و به چالشها و پاداشهايی که در نتيجه خدمات عاليمان بوجود می آيد عشق می ورزيم. ما در تمامی کارهايمان امانت دار هستيم. امانتداری اساس ارتباط ما با يکديگر و مشتريانمان است. در نتيجه کارگروهی، خدمات به مشتری، ممتازی در تمام کارها و امانتداری فرهنگ کاری می باشد .

تخصص موجود در مجموعه آروین رایان ارتباط به ما این امکان را میدهد تا در زمینه های اداری، مالی، بالینی، فرآیندی، و فناوری، به مراکز پزشکی و سایر سازمان های حوزه مراقبت های سلامتی، راهکارهای مشاوره ای ارائه دهیم. پرسنل مجرب ما در خصوص بکارگیری سیستم های بیمارستانی، پرونده های الکترونیک، پیاده سازی سامانه های گسترده، ایمنی بیمار، و امنیت اطلاعات، قادر به راهنمایی و ارائه نظرات موثر کارشناسی هستند. کارشناسان آروین رایان ارتباط راهکارهای فنی را در تمام سطح کشور در اجرا کرده اند. این دانش عمیق، حوزه های مختلف مدیریت گروه های پروژه در حالات مختلف، برنامه ریزی زیرساخت های مورد نیاز، پیکربندی اجرای سریع EHR ، اتوماسیون فرآیندهای اجرایی مراکز پزشکی، و فرآیند ایجاد ارزش برای بیماران و پرسنل درمانی را شامل می شود. در مجموعه آروین رایان ارتباط، متخصصین، پزشکان، جراحان و کارشناسان متعددی حضور دارند که در تحلیل و طراحی سیستم های مدیریتی مراکز پزشکی و نرم افزارهای تخصصی پزشکی بسیار برای تیم ما حائز اهمیت هستند. ما آماده هستیم تا برای شناسایی نقاط ضعف و مشکلات و تدوین راهکارهای ویژه در کنار شما قرار بگیریم. خدمات گسترده و دانش عمیق ما در این حوزه به شما کمک خواهد کرد تا سطح کارایی سازمان خود را به سطح مطلوب برسانید.

اهداف و برنامه های گروه تحقيق و توسعه شرکت آروين رايان ارتباط به شرح زير می باشد :

- همکاری با پارکهای فناوری اطلاعات از جهت محورهای تحقيقاتی مرتبط
- موضوعات پژوهشی مرتبط در بخش خصوصی و دولتی
- برگزاری سمينار های علمی و آموزشی جهت ارتقاء سطح علمی و تجربی اعضاء گروه
- تشکيل کار گروه های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
- همکاری در برگزاری سمينارها و دوره های آموزشی در سطوح کارشناسی و مديريتی
- ارائه طرحها و ايده های نوين در حوزه IT و ICT ازسوی اعضاء و پژوهش بر روی ايده های مطرح شده جهت پيشبرد علم فناوری اطلاعات و ارتباطات در رفع نيازهای جامعه تعامل با کميسيون آموزش و پژوهش و ديگر کميسيون های سازمان نظام صنفی رايانه ای کشور در ارتباط با موضوعات و محورهای کاری مشترک

جهت ثبت نام درخواست عضويت خود را به آدرس زیر ارسال نماييد.
Research@ArvinRE.com